Zdraví vašich očí

Oči jsou naším oknem do vnějšího světa. A do vnitřního také. Co vidíme, to v nás vyvolává různé pocity. Formuje to naše vzpomínky a dodává to podklady naší představivosti. Existují jednoduché cesty, jak se o oči starat a jak je chránit. Základem je test zraku.

Test zraku

Váš optometrista přesně ví, jak změřit a otestovat váš zrak a jeho zdraví. Přestože se testy zraku mohou mírně lišit, obvykle na měření strávíte necelou půlhodinu.

GrandOptical dlouhodobě investuje špičkového vybavení, proto zde najdete špičkové měřící přístroje TOPCON a také supermoderní přístroje Visionix.


CHCI SE OBJEDNAT NA MĚŘENÍ ZRAKU

Vše o kontaktních čočkách

Kontaktní čočky jsou perfektním řešením, které dokáže usnadnit každodenní život. Důležité je vybrat si nejvhodnější typ s parametry kontaktních čoček právě pro Vaše oči. Více o kontaktních čočkách si můžete přečíst na našem blogu.


CHCI SE DOZVĚDET VÍCE

Zrak dětí

Zdraví očí vašich dětí je priorita, protože zrak je klíčový pro jejich fyzický i sociální vývoj. Věděli jste, že 80 % dětského učení je zprostředkováno právě zrakem? Na této stránce najdete mnoho dalších informací o vadách zraku u dětí a o tom, jak je rozpoznat a vyřešit.

Přečtěte si víc

Jak fungují naše oči

Naše oči jsou zkrátka výjimečné. Udělají za den kolem 200 tisíc pohybů. Dokáží rozeznat 10 milionů barev. Podívejte se, jak oči fungují s naším přehledným průvodcem.

Přečtěte si víc

Garance 100% spokojenosti

Nejdůležitější je pro nás spokojenost našich zákazníků.
Profesionální služby, na které je spolehnutí.

  • 90denní garance měření zraku
  • Doživotní servis
  • Garance 100% spokojenosti s multifokálními brýlemi
Podrobnosti Podrobnosti

Loading...

[ErrorDialogTitle]

asdfasdfasd

Úspěch

Produkt byl úspěšně přidán do vašeho nákupního košíku