O GrandOptical

GrandOptical je součástí mezinárodní sítě GrandVision, která v oblasti oční optiky a péče o zrak patří k největším provozovatelům na světě a působí v řadě zemí.

GrandOptical v současnosti provozuje 60 moderních prodejen oční optiky v celé České republice. Díky nejmodernějším technologiím, kterými disponuje, může svým zákazníkům nabídnout bezkonkurenční kvalitu nejenom v oblasti sortimentu, ale také v rozsahu nabízených služeb a záruk.

Součástí těchto webových stránek je internetový obchod dioptrických a slunečních brýlí, který Vám umožňuje nakupovat snadno a rychle a nemusíte ani opustit pohodlí svého domova.

Internetový obchod nabízí nejoblíbenější světové i privátní značky jako jsou Emporio Armani, Ray-Ban, Polaroid, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Pierre Cardin, Unnofficial, Seen, DbyD a širokou škálu dalších známých značek.

Můžete si být jisti, že si u nás vyberete ty pravé brýle - internetový obchod GrandOptical vám totiž zaručí 100% originalitu zboží.

Jsme oficiálním a autorizovaným prodejcem značek Ray-Ban a všech ostatních značek, které v našem internetovém obchodě najdete. 

Vaše vybrané brýle dostanete v originálním balení spolu s originálním příslušenstvím, které poskytuje výrobce.Garance 100% spokojenosti

Nejdůležitější je pro nás spokojenost našich zákazníků.
Profesionální služby, na které je spolehnutí.

  • 90denní garance měření zraku
  • Doživotní servis
  • Garance 100% spokojenosti s multifokálními brýlemi
Podrobnosti Podrobnosti

[ErrorDialogTitle]

asdfasdfasd

Úspěch

Produkt byl úspěšně přidán do vašeho nákupního košíku