Vyberte si čočky podle životního stylu

 

Které kontaktní čočky jsou pro vás nejvhodnější?

 • Essential jsou vhodné pro krátkodobé nošení.

 • Refresh poskytují hydrataci vysušeným očím, jsou vhodné pro pravidelné nošení.

 • Performance jsou silikónové hydrogelové kontaktní čočky, které zajistí dlouhé hodiny pohodlí.

 • Intense jsou vysoce výkonné kontaktní čočky na nošení 12 hodin denně, 7 dní v týdnu.

 

 

Zamyslete se nejprve nad tímto:

 • Jak často budete nosit kontaktní čočky?

 • Chcete kontaktní čočky, které můžete po každém použití vyhodit?

 • Budete opětovně použitelné kontaktní čočky pravidelně čistit?

 • A co místa, kam chodíte a aktivity, kterým se věnujete? Některé typy kontaktních čoček jsou mimořádně prodyšné. To je skvělé, pokud se díváte celé hodiny do displeje nebo obrazovky nebo pokud pracujete v horkém prostředí s rychlým tempem, například v kuchyni.

 • Denní kontaktní čočky, opětovně použitelné kontaktní čočky a sférické, torické nebo multifokální kontaktní čočky jsou k dispozici pro všechny životní styly.

 

 

Jste připraveni? Pojďme najít kontaktní čočky právě pro Vás!

Jste, co se týče kontaktních čoček, nováček? Myslíte si, že je budete nosit jen příležitostně? Začněte s čočkami Essential a uvidíte, jak vám sednou.

Milujete sport a potřebujete kontaktní čočky, které s Vámi udrží krok? Silikonové hydrogelové kontaktní čočky Intense by byly pro vás nejspíš vhodné.

Máte citlivé nebo suché oči, které jsou unavené nebo červené už v polovině pracovního dne? Kontaktní čočky Refresh se vyznačují vysokou vlhkostí a pomohou vám cítit se pohodlně a sebejistě po celý den.

A pokud hledáte typ kontaktních čoček, které dokáží zvládnout 12 a více hodin v klimatizovaném prostředí, jsou pro vás nejspíš ty pravé kontaktní čočky Performance.

 

Essential

Objevte svobodu a flexibilitu, kterou Vám dávají kontaktní čočky v okamžicích, kdy by brýle překážely. Vynikající pro sport a speciální příležitosti. Kontaktní čočky Essential nezatíží Vaše oči ani Váš rozpočet. Vyberte si čočky Essential a získejte jasný, ostrý zrak až šest hodin denně. Uvolněte se a užívejte si. Už se nemusíte obávat ztráty nebo poškození Vašich brýlí.

 

Hlavní výhody:

Kontaktní čočky za skvělou cenu

Perfektní pro sport a speciální příležitosti

Nošení až šest hodin denně, jednou až třikrát týdně

 

 

Refresh

Refresh je typ kontaktních čoček pro Vás, pokud máte citlivé nebo suché oči. Tyto hydrogelové kontaktní čočky jsou vhodné na denní nebo občasné nošení, jsou dostatečně vlhké po celý den a poskytují očím svěží pocit. To je perfektní, pokud pracujete v suchém prostředí s klimatizací nebo se dlouho díváte na digitální obrazovky. Vhodné jsou i tehdy, pokud chcete nosit kontaktní čočky na sportování, ať už jde o běhání, cyklistiku nebo jógu.

Soustřeďte se na to, co děláte. Nenechte se rozptylovat svědícími očima nebo brýlemi, které se zamlžují při změně teploty.

 

Hlavní výhody Refresh:

Nošení 8-10 hodin denně, jednou až pětkrát týdně

Vhodné pro každodenní i příležitostné nošení

Lepší hydratace pro vysušené nebo citlivé oči

 

 

Intense

Vyžadujete od čoček co největší celodenní pohodlí? Kontaktní čočky Intense Vás budou provázet prací, stejně jako vysoce intenzivním cvičením. Silikonové hydrogelové kontaktní čočky Intense jsou velmi prodyšné. Propouštějí do oka více kyslíku než běžné čočky, to je skvělé pro unavené oči, pro náročný životní styl, aktivní záliby a sport. Noste kontaktní čočky Intense po celý den. Dají Vám pocit svěžesti a vlhkosti od chvíle, kdy si je vložíte, až po moment, kdy je opět vyndáte.

 

Hlavní výhody Intense:

Nošení 10-12 hodin denně, až sedm dní v týdnu

Velmi prodyšné díky inovativní technologii a moderním materiálům

Skvělé pro hodně živý životní styl, aktivní záliby a unavené oči

 

 

Performance

Potřebujete vysoce výkonné kontaktní čočky? Tyto byly navrženy pro dlouhé hodiny používání v horkém, suchém nebo klimatizovaném prostředí. Vyberte si silikonové hydrogelové kontaktní čočky Performance, které udrží Vaše oči svěží a zdravé nejen po celý den až do noci. Vychutnejte si vynikající pohodlí, ať už programujete aplikaci do stanoveného termínu, stoupáte na vysoký vrchol hory nebo děláte dvojitou směnu v nemocnici.

 

Hlavní výhody Performance:

Nošení déle než 12 hodin denně, až sedm dní v týdnu

Vynikající komfort po celý den

Vhodné pro unavené, zarudlé nebo vysušené oči

Vyznačují se průkopnickými technologiemi, materiály a konečnými úpravami

 

Skutečně skvělá technologie je základem všech těch věcí, bez kterých byste si nemohli představit život. Třeba Váš smartphone nebo Vaše oblíbená bezdrátová sluchátka. Stejně jako tyto inovace, i naše kontaktní čočky vám mohou pomoci udělat život o něco snazší a příjemnější. Správné kontaktní čočky Vám dokonce mohou dát sebevědomí vyzkoušet nové zážitky.

Typy kontaktních čoček, které nabízíme, se vyznačují měkkými, flexibilními materiály, jako je například silikonový hydrogel. Díky sofistikovanému designu můžete jasně a pohodlně vidět z různých úhlů. Ať už jde o dlouhou pracovní směnu v dynamickém prostředí, dlouhé cestování na exotická místa nebo posouvání hranic ve fitness.

 

Objevte typy kontaktních čoček, které:

 • Umožňují větší přísun kyslíku do oka

 • Chrání oči před UV zářením

 • Udržují oči hydratované po celý den

 

Svoboda a flexibilita

Pokud jednou zažijete svobodu a flexibilitu, kterou kontaktní čočky nabízejí, už se nebudete dívat zpět. Představte si, že už nikdy nebudete muset přerušit cvičení, abyste si otřeli pot z brýlí. Nebo život bez obav o ztracené nebo rozbité brýle, které potřebujete, abyste viděli!

Dělejte Vaše každodenní činnosti s lehkostí. Při zvláštních příležitostech buďte spontánní. Naši specialisté Vám poskytnou veškerou pomoc a poradenství, které potřebujete, abyste mohli začít a najít si ten perfektní pár kontaktních čoček právě pro Vás.

 

Lepší hydratace

Oči potřebují nepřetržitý přísun slz, aby zůstaly vlhké a aby se nevysušily, nezčervenaly a nebyly podrážděné. Dobrá hydratace je standard pro většinu typů kontaktních čoček. Naše kontaktní čočky se vyznačují vynikající hydratací. Udržujeme je hydratované díky použití nejnovějších materiálů a povrchových úprav. Vložte si své kontaktní čočky a vydejte se na celý den do města. Jděte na dlouhou túru nebo jízdu kolem na venkově. Nebo můžete strávit dlouhé hodiny před obrazovkou počítače, abyste stihli termín. Naše kontaktní čočky vám zaručí pohodlný pocit po celou dobu.

 

Větší prodyšnost

Naše prodyšné kontaktní čočky jsou vyrobeny z gelovitého materiálu zvaného silikonový hydrogel a náš nejmodernější design umožňuje, aby se k oku dostalo více kyslíku než v případě běžných čoček. Silikonové hydrogelové kontaktní čočky mají vysoký obsah vody, což pomáhá udržovat oči hydratované. Díky tomu se cítí zdravější a vypadají bělejší a jasnější.

Silikonové hydrogelové kontaktní čočky se vyznačují vysokou prodyšností a jsou skvělé, pokud pracujete dlouhé hodiny nebo máte životní styl s různými aktivitami. Prodyšné kontaktní čočky usnadňují střídání úkolů, jako je psaní na počítači, intenzivní cvičení a vaření večeře.

 

Vynikající komfort po celý den

Trávíte většinu času díváním do obrazovky? Naše oči mohou být podrážděné nebo unavené, když déle pracujeme se smartphonem, tabletem, televizorem. Svůj díl mají i digitální tabule v obchodech a na vlakových stanicích. Vysoce výkonné kontaktní čočky pomáhají očím v těch nejnáročnějších podmínkách v interiéru i exteriéru. Poskytují vynikající komfort díky použití inovativních materiálů, jako je silikonový hydrogel. Výsledkem jsou kontaktní čočky, které pomáhají očím fungovat lépe a nám pak cítit se pohodlně 12 a více hodin.

 

Ochrana před UV zářením


K ochraně pokožky se mažeme krémem, což však můžete udělat pro vaše oči? Jsme přesvědčeni, že bychom se o naše oči měli starat stejně, a proto nabízíme všechny typy kontaktních čoček s ochranou proti UV záření.

Na kůži je spálení od slunce vidět hned, ale oči se v průběhu času mění postupně. Vnější strany očí jsou obzvláště citlivé na škodlivé účinky UV paprsků. Noste kontaktní čočky vybavené blokujícím UV filtrem se slunečními brýlemi a kloboukem s širokým okrajem, aby vaše oči zůstaly zejména v létě co nejlépe chráněné.

 

Související články

Proč byste měli zvolit kontaktní čočky?

Garance 100% spokojenosti

Nejdůležitější je pro nás spokojenost našich zákazníků.
Profesionální služby, na které je spolehnutí.

 • 90denní garance měření zraku
 • Doživotní servis
 • Garance 100% spokojenosti s multifokálními brýlemi
Podrobnosti Podrobnosti

Loading...

[ErrorDialogTitle]

asdfasdfasd

Úspěch

Produkt byl úspěšně přidán do vašeho nákupního košíku