Kontaktní čočky

Zatímco dioptrické brýle jsou dnes považovány do jisté míry za módní doplněk, kontaktní čočky jsou ryze praktickou záležitostí. Kontaktní čočky oceníte při mnohých situacích, kdy vám mohou brýle překážet. Nemusíte se obávat, rychle si na ně zvyknete. Neomezují vás v pohybu a můžete s nimi dělat prakticky cokoli.
Pro všechny, kteří hledají skutečný komfort a pohodlí, přinášíme širokou nabídku nejmodernějších kontaktních čoček. Při nákupu v obchodech můžete volit mezi jednorázovým nákupem nebo ve zvýhodněné nabídce Předplatného kontakních čoček.

Kontaktní čočky iWear

Vyberte si ze široké nabídky exkluzivních kontaktních čoček iWear.

Jak si správně nasazovat kontaktní čočky

Návod na aplikaci kontaktních čoček. Krok za krokem, včetně video-návodu.

Jak si správně vyndávat kontaktní čočky

Návod na vyndávání kontaktních čoček z očí. Krok za krokem, včetně video-návodu.

Druhy roztoků a ošetřovacích prostředků.

Existují tři hlavní typy roztoků na kontaktní čočky: víceúčelové, peroxidové a solné. Vybírat můžeze z mnoha produktů pro různé typy kontaktních čoček, ale který je ten pravý pro Vás?

Čištění kontaktních čoček

Pravidelné čištění kontaktních čoček je důležité pro celkové zdraví vašich očí. Pojďte se naučit, jak o čočky správně pečovat.

Kontaktní čočky pro děti

Mohou děti bezpečně nosit kontaktní čočky? Ano, neexistuje žádný "správný" věk. Jde ale o vyspělost a o to, zda je dítě připraveno zvládnout hygienu spojenou s kontaktními čočkami jejich nošením a péčí o ně.

Vyberte si čočky podle životního stylu

Přečtěte si naše rady a zjistíte, které kontaktní čočky jsou pro vás nejvhodnější. Vybrat si můžete z modelů Essential, Refresh, Performance a Intense. Najděte ty nejlepší kontaktní čočky pro Váš životní styl

Jak si vybrat ty správné čočky

Proč zvolit kontaktní čočky? Získáte volnost pohybu při cvičení, neomezují vás žádné obroučky, jsou vhodné do každého počasí. Navíc ukážete svou přirozenou krásu a nemusíte se omezovat při výběru kombinace oblečení.

Proč byste měli zvolit kontaktní čočky

Představte si, že už nemusíte vybírat, na co zaměříte pozornost a můžete zaostřit na cokoli. Už žádné šilhání na obrazovky, žádné přestávky při cvičení, abyste si mohli otřít brýle. Díky kontaktním čočkám získáte svobodu a budete si moci užít i okamžiky, v nichž by vás omezovaly.

Není čočka jako čočka, aneb jaké kontaktní čočky si vybrat?

Někdo má rád vdolky, jiný zase holky, říká se. A někdo má rád brýle a jiný zase čočky. Jestli vám zní čočky jako sympatická varianta, stojí za to se podívat, jaké si můžete vybrat.

Jak nosit kontaktní čočky v horkých měsících

Je horko a slunečno, nejlepší čas, kdy si můžete užívat venku. Náš průvodce Vám pomůže se zorientovat v tom, jak správně nosit a udržovat v létě kontaktní čočky, jak si poradit se suchýma očima i alergiemi.

Zkuste kontaktní čočky. Nyní je to snazší než kdy jindy.

Zrak a životní styl každého z nás jsou jedinečné. Proto jsme tu my, abychom Vám pomohli najít ty pravé kontaktní čočky, které Vám usnadní život a přinesou novou míru komfortu.

Garance 100% spokojenosti

Nejdůležitější je pro nás spokojenost našich zákazníků.
Profesionální služby, na které je spolehnutí.

  • 90denní garance měření zraku
  • Doživotní servis
  • Garance 100% spokojenosti s multifokálními brýlemi
Podrobnosti Podrobnosti

Loading...

[ErrorDialogTitle]

asdfasdfasd

Úspěch

Produkt byl úspěšně přidán do vašeho nákupního košíku